B R A N D I N G R O L

yazılım ve marka geliştirme ajansı..

Adana Seo Hizmeti Nedir?

Adana Seo Hizmeti Adana şehrinde Yerel alanda ve Global alanda web sitelerin hizmet verdikleri sektöre ait hedeflenen anahtar kelimelerde seo çalışmaları yapılarak google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkma çalışmasıdır. Seo; Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltılmış halidir. Adana Seo Hizmeti ise Brandingrol olarak bizim Adana’daki yerel firmalara özel verdiğimiz Hizmetimize verdiğimiz isimdir.

Adana Seo Hizmeti ile Sizin İçin Ne Yapıyoruz ?

  • Web Sitenizin Arama Motorlarında yükseltiyoruz.
  • Satışlarınızı ve Tanınırlığınızı Arttırıyoruz.
  • Sitenizin hit artışını yükseltiyoruz.
  • Sitenizin kelime sırasını yükseltiyoruz.
  • Sitenizi sosyal medyada duyuruyoruz.
  • Sitenizin alexa değerini arttırıyoruz.
  • Sitenizin Pagerank değerini arttırıyoruz.
  • Sitenizin hızlı index almasını sağlıyoruz.
  • Sitenize Backlink inşa ediyoruz.
  • Sitenizin reklamını ve tanıtımını yapıyoruz.

Seo çalışması yaparken sadece domaininize değil, alt sayfalarınıza da çalışmalar yapıyoruz. Böylelikle linklerinizin çok daha doğal ve organik görünmesini sağlamış oluyoruz. Tüm Google güncelleştirmelerini takip ediyoruz. Bütün çalışmalarımızı Google’in son güncellemelerine uygun olarak yapıyoruz. Herhangi bir olumsuzlukta hemen müdahale ediyoruz. Her türden siteye hizmet veriyoruz herhangi bir kısıtlamamız yoktur.

%100 Müşteri Memnuniyeti ile çalışmaktayız uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Talep etmeniz durumunda noter onaylı sözleşme ile çalışmaktayız. İş sonrası veya belirtilen aralıkarla detaylı iş raporları teslim ediyoruz. Aynı sektörden iki firma ile çalışmamaktayız gizliliğe ve dürüstlüğe önem vermekteyiz. Sürekli güncellenen google algoritmalarını takip ederek sektörünüzde zirveye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sayfa içi optimzasyonların tam olduğu siteler oluşturarak sizi google dostu site haline getiriyoruz ve googlede sıralamanızın daima kalıcı olmasını sağlıyoruz. Düzenli olarak çalışmaların gerçekleştirildiği, ay sonu raporlarının teslim edildiği, site takibi yapılarık eksiklerin bilgilendirildiği çalışma biçimimiz ile şeffaflık sağlıyoruz. Sadece kurumsal firmalara uyguladığımız, başarı garantili çalışmalarımız ile tanınırlığınızı ve satışlarınızı tüm potansiyel müşterilere ulaştırılıyoruz. Tüm kontoller tarafımızca yapılıp çalışma biçimi belirlendikten sonra rakip sitelerin devamlı tabikini sağlayıp ona göre stratejiler hazırlıyor hedefe ulaşıyoruz. 7/24 telefon desteği sağlayıp aklınıza takılan tüm soruları yanıtlıyoruz.

Bizler müşterilerimizin sürekli olan üretimlerinin daha verimli hale dönüşmesi için stratejik olarak projelendirme faaliyetini sürdürmekte ve bu anlamda adana seo hizmeti sunmaktayız. Yaratıcı çözümlerimiz, profesyonel bakış açımız, dinamik fikirlerimiz ile emek ve zamanımızı bir araya getirerek sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bugüne kadar alternatif yaklaşım sunduğumuz tüm firmalar ve aramıza katılacak olan sizler ile birlikte size özel hazırlayacağımız çözümlerimiz ile büyümeye dair hedeflerinize hızla ulaşmanızı sağlıyoruz. Hedefimiz sizin konumuzla ilgili harcadığınız zamanı minimuma düşürmektir. Rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olma amacınızı web sitenizle ve seo çalışmalarınız ile devam ettirelim. Firmanıza sanal dünyada yeni bir kimlik kazandıracak ve prestijini en üst seviyeye çıkartacak fikirler üretmeye hazırız.